Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ремек NCAA Унисекс Стадион Панорамски Сложувалка, 1000-Парче

Ремек NCAA Унисекс Стадион Панорамски Сложувалка, 1000-Парче

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направен во САД.Д-р.Играчка Награда за Извонредност - 100 Најдобри Играчки.Официјално Лиценцирани Колегиум Производ. 1000 Парчиња во заврши на 13-инчен од 39 инчен загатка.Погодна за обликување кога се составуваат. ŸThick рециклирани загатка одбор и случајни сече парчиња се обезбеди тесна interlocking се вклопуваат и да се создаде забавно искуство.Ова Ремек 1000pc 13" x 39" Панорамски Загатка карактеристики на приказ на Стадионот со такви неверојатни детали што тоа е заедничко за да се најдат себе си како дел од фотографијата.Оваа загатка со гордост се направени во САД.За да се намали неговото влијание врз животната средина, на иверица се користи во оваа загатка се направени од рециклиран материјал.

Спецификација

Избор на клиент