Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
YEPINS Мека Бранеа Микрофибер Прекривки Покрие Сет со Патент Затворање и Агол Врски, Реверзибилна Дизајн за Божиќ Одмор, Розова и Сива Боја-Цар Големина

YEPINS Мека Бранеа Микрофибер Прекривки Покрие Сет со Патент Затворање и Агол Врски, Реверзибилна Дизајн за Божиќ Одмор,

DEN 790.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

100% Премија Бранеа Микрофибер.Патент затворање : На патент затворање е скриени дизајн.Оваа кавга-бесплатно функција го прави тоа многу едноставна да се стави оваа утешителот поклопец на вашиот утешителот.Убав подарок за Божиќ/новогодишните Празници.Вклучува : Кралот сет вклучува 1 прекривки капак (104" x 90") и 2 перница шамс(20" x 36").ЕДНА ГОДИНА гаранција : Ако нешто тргне наопаку со вашиот прекривки маска, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Замена доставени апсолутно БЕСПЛАТНО БЕЗ ограничувања.Големина : Кралот | Боја : Розова.

Спецификација

Избор на клиент