Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
E-извонредни Push Копчето Latch Заклучување Замена Брод Алатка Кутија со Копчињата за Ракавица Кутии и Радио Кутии, Црна

E-извонредни Push Копчето Latch Заклучување Замена Брод Алатка Кутија со Копчињата за Ракавица Кутии и Радио Кутии, Црна

DEN 215.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направени од високо-квалитет PA6 и цинк легура,кој е издржлив и практични.Тоа е погоден за врати со дебелина од 1-10мм.Се користи во ракавица кутии и радио кутии.RVs, чамци, голф коли и повеќе.Пакетот вклучува : 1 PC Push Копчето Latch 2 ПАРЧИЊА Копчиња.Тоа може да биде инсталиран во 1-инчен монтажа дупка.Првин мора да ја внесете клучот за да се отвори за заклучување цилиндри, а потоа притиснете го копчето за да ја отворите.Нема потреба да се користи копче за затворање на вратата.Опис на производот Спецификации : Име на Производ : Push Копчето Latch Кодот за Јадрото Материјал : Цинк Легура Тело Материјал : PA6 Боја : Црна Применуваат Вратата Дебелина : 1-10мм/0.04-0.39 Инчен Инсталација Димензии : 25.5 X22.5mm/1x0.89 Inch(Dx H) Пакетот вклучува : 1 PC Push Копчето Latch 2 ПАРЧИЊА Копчиња.

Спецификација

Избор на клиент