Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Grote 45282 Црвено MicroNova LED Царинење Маркер Светлина

Grote 45282 Црвено MicroNova LED Царинење Маркер Светлина

DEN 285.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

Grote CLR/MKR СВЕТИЛКА, ЦРВЕНА, LED, MICRONOVA, КОМПЈУТЕР, W/O РАМКИ (45282).Ниска, 1/2" профил го прави светилка помалку подложни на оштетување во Мали димензии се вклопува во тесен апликации филозофите на херметичкиот леќа-да-домување seal Encapsulate potting за вкупно коло-одбор заштита од вибрации и отпорност на Располагање во КОМПЈУТЕР верзија (ги исполнува КОМПЈУТЕР кога се монтираат на агол од 45° степени) Елегантни аеродинамичен стил Grommet планината верзии немаат изложени fasteners Red.

Спецификација

Избор на клиент