Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AMPrime Двојно Din Андроид Стерео во Автомобил со Bluetooth 9.7Екран на Допир за Радио FM Тарнер Поддршка за WiFi, GPS Огледало Линк за Android, iOS Телефон + Бекап Камера Двојна USB Кабел

AMPrime Двојно Din Андроид Стерео во Автомобил со Bluetooth 9.7Екран на Допир за Радио FM Тарнер Поддршка за WiFi, GPS

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Bluetooth:Земете Телефонски Повик Раце Слободен - Слободен вашиот двете раце со dailing и слушање повик на радио преку bluetooth конекција. 1 x Камерата на Текст.DVR Fuction : Колку вашите уреди имаат USB приклучок и има свој стан, нашата Андроид автомобил игра може да го поддржуваат тоа. - Поврзување на овој кабел за да го обратна светлина позитивни жица на автомобилот.Ако еден од погоре може да не се совпаѓаат, тоа не може да се користи.За да проверите дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме мерка за инсталација големина, потврди за напојување и темперамент.Додека вашиот ЦРТИЧКА големина е поголема или еднаква на големината, тогаш тоа се вклопува.Постојат три боја на енергетски кабли, црвена, црна и жолта.Моќ извира покриени од еден ден.Црвено жицата се поврзува со ACC (откопчување)Жолта жицата се поврзува со 12 V батерија positive Black жицата се поврзува со 12 V батерија negative Note : жолта жица мора да се поврзете со постојан извор на енергија, за да се задржи поставување меморија.Фабрика поставување клучни зборови : 8888. 1 x е Радио за Автомобил.Ова е радио за автомобил големина : 180(L)*75(W)*70(H)mm, напојување 12 V DC, доаѓа со голи жици, без приклучок.Ве молиме проверете ги енергетски кабли жици : .7 Инчен 1024*600 Супер Висока Дефиниција Дигитален Екран, поддршка за 1080 P филм играње.Answer : ___________________________ Note : жолта жица мора да се поврзете со постојан извор на енергија, за да се задржи поставување меморија. -Поддршка DVR текст функцијата(се поддржува Само USB надворешни возење запис на текст,само за DVR со Стан. 1 x е Радио за Автомобил 1 x Моќ Кабел 1 x GPS Антена 1 x Камерата на Текст 1 x РКА Влез и Излез 1 x Настава упатство2 x Метал Frame2 x USB Кабел 4 x Завртка. 2 x Метална Рамка.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. - Црвена поврзете се со обратна светлина позитивни, црна до обратна светлина негативни.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. 1 x РКА Влез и Излез.Со овој жици метод, е радио за автомобил ќе го вклучите/исклучите со автомобил за вклучување/исклучување.

Спецификација

Избор на клиент