Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Arkera Вратата Затка Ѕид Заштитник (Пакување од 4, Јасно)- Хармоничен, Шок Абсорбента, Само Лепило&Обновливи Вратата Затки-Премија Вратата Стоп за Заштита на Ѕидовите, Do

Arkera Вратата Затка Ѕид Заштитник (Пакување од 4, Јасно)- Хармоничен, Шок Абсорбента, Само Лепило&Обновливи Вратата Затки-Премија

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ во ТЕКОТ : Arkera вратата затка ѕид заштитник е направен од високо-квалитет мека иновативен гел.Тоа е издржлив, и го спречува оштетување на ѕидовите од врата копчиња и рачки.Тоа исто така може да се користи за да се закрпи постојните doorknob дупки.СУПЕР ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Нема алатки потребни за инсталација и без дупка во ѕидот!Само чисти површината на контактот, сув и се држи на Arkera самолепливи врата застанува.Потоа шокови ќе се апсорбира и бучава ќе се намали, вашето семејство ќе уживаат noiseless живот.САМО ЛЕПИЛО&ЕДНОКРАТНО, БЕЗ ОСТАТОК НА ВАШИОТ ЅИД : Arkera вратата тапа ѕид заштитник е дизајниран со иновативен гел кој може да се мијат и се користи.Без остаток е лево на ѕидот по отстранување.Измијте тоа да се отстрани нечистотијата и почекајте да се исуши, тогаш тоа ќе ја поврати лепило и може да се употребуваат повторно.РАЗНОВРСНА ЅИД ЗАШТИТНИК : Arkera вратата затка ѕид заштитник може да го апсорбира ударот на отварање на врати и исто така се апсорбираат бучава.Исто така е погоден за заштита на вратата копчиња, фрижидер врати, кабинети, и повеќе.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Arkera е посветена на обезбедување на највисок квалитет на производи, услуги и поддршка за нашите клиенти да ги исполнат нивните очекувања.Било какви прашања или проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.ДОЈДЕ И ДА УЖИВАТЕ ВО ВАШЕТО ARKERA ПРЕМИУМ ВРАТАТА ЗАТКА ЅИД ЗАШТИТНИК.

Спецификација

Избор на клиент