Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bobrick 6697 Нерѓосувачки Челик Вдлабнати Тоалет Ткиво Фармацевт со Аспиратор и Монтажа Менгеме, Сатенски Финиш, 6-1/8 Ширина x 6-1/8 Висина

Bobrick 6697 Нерѓосувачки Челик Вдлабнати Тоалет Ткиво Фармацевт со Аспиратор и Монтажа Менгеме, Сатенски Финиш, 6-1/8

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тип на 304 нерѓосувачки челик со едно парче лесна изградба.Хром-обложено пластични вретено опремени со тешки внатрешни пролет.Вретено има ролс до 5-1/8" дијаметар.Монтажа стеги за обезбедување на студ ѕидови или countertop престилки.Мерки 6-1/8" ширина од 6-1/8" висина.Вдлабнати нерѓосувачки челик тоалетна хартија фармацевт, изградени од типот-304, 22-мерач (0.8 mm) не ' рѓосувачки челик со сатенски финиш.Школка и прирабница и се подготвени и beveled, еден-парче, лесна конструкција со две countersunk монтажа дупки.Единица опремени со 18-мерач (1.2 mm) худ шарки да школка и обложено челик монтажа стегач за студ ѕид изградба и countertop престилки.Поддршка мислења (2) : Тешки-должност фрлија zamak со хром-обложено заврши.Монтажа заградата : Позлатен челик монтажа менгеме придава да се врати на единица со две лист, метални навртки за инсталација во студ ѕид изградба и countertop престилки.Хром-обложено пластични вретено опремени со тешки внатрешни пролет, држете ролни до 5-1/8" (130mm) дијаметар (1500 листови).Ѕидот отворање : 5-1/2" ширина од 5-1/4" висина од 3-3/8" длабочина (140 x 135 x 85mm).Мерки 6-1/8" ширина од 6-1/8" висина.

Спецификација

Избор на клиент