Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Abbery Наменета за iPhone 12/iPhone 12 Про Планета случај, Јасно Мека TPU Флексибилни Гума Ѕвезда Месечината Случај Компатибилен за iPhone 12/iPhone 12 Про 6.1 (Планета)

Abbery Наменета за iPhone 12/iPhone 12 Про Планета случај, Јасно Мека TPU Флексибилни Гума Ѕвезда Месечината Случај Компатибилен

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

????【Домот Уникатен Дизајн】Овој случај е направен од мек јасно силикони TPU.Користи планета шема дизајн.Убава и елегантна.Јасен случај дизајн , ѕвезда и месечина ќе биде повеќе убави шоу на вашиот Телефон.Поради 100% рачно изработени, секој телефон случај е уникатен. ????【Квалитетен Материјал】Направен од јасно TPU и силиконски материјал.Мека TPU прави случајот со мазна и мека handfeel и високо ниво на транспарентност.Не е лесно да се жолта кога се користи за долго време.Нашите телефонски случај е супер меки,Лесно да се инсталира и да ги отстраните. ????【Известување】ве Молиме имајте во предвид пред да го купите : Поради овој телефон случаи е направен од страна на рачно изработени, планетата позиција на секој случај е малку поинаква. ????【Компатибилен】Компатибилен со i Phone 12/i Phone 12 Про (6.1") САМО, поддршка безжично полнење.Прецизни cutouts за целосен пристап до сите Копчиња, Камера, Звучници, и Пристаништа .Едноставен за инсталација и отстранување. ???? 【Доживотна Гаранција】Ако имате било квалитетот прашања или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 12hours.Уметноста не треба да биде толку длабока и голема постоење.Во повеќето обичните и секојдневни нешта,.Колку што ние се добри во откривањето, ние исто така може да се најдат траги од убавина.Abbery Цвет Случај за i Phone 12/12 Про Јасно со Флорални Дизајн, Прикажи ги исклучите вашиот телефон и око-фаќање.

Спецификација

Избор на клиент