Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MartinLogan Безжична Пред-Засилувач Мулти Соба Дигитални Музички Систем Црна (Unison)

MartinLogan Безжична Пред-Засилувач Мулти Соба Дигитални Музички Систем Црна (Unison)

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Безжична стриминг со DTS Игра-Fi и Apple airplay.Химна соба корекција.Лево/десно 5-начин обврзувачки мислења. 12 volt активирањето.Лесно да се подобрат сите аудио систем со високи перформанси на безжични стриминг.Вашите лични дигитални аудио библиотеки и вашите омилени онлајн аудио услуги, сега се достапни на допир на копче и на ниво на квалитет, нема други стриминг систем може да одговара.Кој и дигитален оптички и аналогни влезови и излези, Unison е дизајниран за да додадете DTS Игра-Fi и Apple airplay безжична стриминг на постојните аудио/видео системи или служат како посветен на Пред-Засилувач.Прилагодат и да ги оптимизираат перформанси веднаш со Химната соба корекција технологија.На Unison безжична Пред-Засилувач, исто така, Карактеристики на Ethernet конекција, за целата домашни мрежи до 256 зони!Дополнително, Unison овозможува аудио извори да се ре-емитува на други DTS Игра-Fi јазик.Кога ќе се доживее, ќе се согласите : висок квалитет, мрежата-адаптибилен DTS Игра-Fi стриминг технологија е совршен високи перформанси натпревар за било високи перформанси аудио систем.Химна соба корекција (ARC) технологија е индустријата е најдобро корисник-контролирани DSP соба подесување иновации.Користење на напредни DSP софтвер и калибрира микрофон, ЛАК песни говорникот перформанси за да се компензира за вашата соба е уникатни карактеристики, обезбедувајќи совршен звук во било слушање простор.

Спецификација

Избор на клиент