Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
FMOGE Мулти-Функционални Дрвени Канцеларија Биро Организатор Складирање Рек Мулти-Функционални DIY Дрвени Стационарни Биро Уредната Чување на Кутии (Боја : A)

FMOGE Мулти-Функционални Дрвени Канцеларија Биро Организатор Складирање Рек Мулти-Функционални DIY Дрвени Стационарни Биро

DEN 280.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

✔Складирање кутија големина 39 × 29× 28cm за сите канцелариски материјали и мали предмети за домаќинството, како што се книги, козметика. ✔Уредната Организатор На Цврсто и да Направат Изградба : десктоп организатор полица е фиксна, со гумени бендот, кој може цврсто поврзување на одделните делови.Нема потреба за било помошни алатки, нема да се заморувате со околу кесички од лепило. ✔Направени од двојно-соочуваат заштита на животната средина и еколошка боја-бесплатно bakelite : премиум материјалот гаранција водоотпорен и отпорност на влага, може да се сместат стоки и за долго време. ✔Изработени од дрвен материјал, десктоп организатор полица е лесно да се чисти и може да се заштити од прашина и вода, својот супер-брз и лесен собранието е идеален избор за секој. ✔ Идеални за организирање на десктоп, кажете збогум на вашиот хаос биро, најдобар избор за дома канцеларија, ви обезбеди уредна средина.Материјал : wood Package : А, Б, Ц се available Size : 39 × 29 × 28cm High-густина fiberboard CNC висока прецизност обработка, храна-одделение боја силиконски прстен гаранција за повеќе од 10 години.Простор и убавина коегзистираат, елегантни отворање на хартија, без труд, без разлика дали тоа е една голема датотека или еден мал фајл, може да ви помогне да ги организирате.

Спецификација

Избор на клиент