Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WIX Филтри - 58978 Автоматски Менувач Филтер, Пакување од 1

WIX Филтри - 58978 Автоматски Менувач Филтер, Пакување од 1

DEN 494.64
 

Достапно за нарачка
Залиха

Pleated филтер хартија.Многу издржливи и сигурни.Обезбедува мрежа за поддршка на преглед.Лесен за инсталација и одржување.Зголемена отпорност на абење и отпорност.Wix Автоматски Менувач Филтер Колекции се спречи контаминација од внесување автоматски менувач единица.Тие се направени од pleated хартија која филтри за различни видови на суспендиран материјал.Овие филтери може лесно да се инсталира и да бара ниска одржување.

Спецификација

Избор на клиент