Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sitka Фарми Премија 6 СИЛЕЏИЈА СТАПОВИ XL Долготрајни за Агресивни Chewers Сите Природни / Здрави Заби и Непца / Извори од Слободен избор Трева Фед за сите Големина Кучиња

Sitka Фарми Премија 6 СИЛЕЏИЈА СТАПОВИ XL Долготрајни за Агресивни Chewers Сите Природни / Здрави Заби и Непца / Извори

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

????Богата СО ПРОТЕИНИ, НИСКО ниво НА МАСТИ : Секој силеџија стап е преполна со протеини и други витамини за поддршка на здрава исхрана. ????ПРОМОВИРА ЗДРАВЈЕТО на ЗАБИТЕ : Издржливи и долготрајни, нашите силеџија стапови scrape далеку забен камен и плак преку џвакањето акција. ???? 100% СИТЕ ПРИРОДНИ ГОВЕДСКО месо : Нашата силеџија стапчиња се направени од високо-квалитет, слободни-спектар, трева-фед говедско месо обезбедување одлична алтернатива за да се остри кожа. ????АГРЕСИВНИ CHEWER-ОДОБРЕН : Овие силеџија стапчиња се 30-50% подебели од нашите стандардни силеџија стапови и без никакви адитиви, хормони или нездрава хемикалии. ????????⚕️ ЦЕЛОСНО СВАРЛИВА : Изработени од природни говедско месо, овие 100% сварлива куче chews никогаш не splinter и се потполно безбеден за вашето домашно милениче.Големина : 24 Count (Пакување од 1).

Спецификација

Избор на клиент