Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AKEfit Ратан Троседот Маска, 600D Тешки Водоотпорен Отворено Мебел Опфаќа, 2-3 Seaters Тревник Клупата Покрива со отворите за вентилација

AKEfit Ратан Троседот Маска, 600D Тешки Водоотпорен Отворено Мебел Опфаќа, 2-3 Seaters Тревник Клупата Покрива со отворите

DEN 935.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Висок квалитет и густа шиење, подолг сервисен живот.Издржливи Тешки МатеријалAKEfit отворено троседот покрие се направени од издржлив 600 D оксфорд ткаенина која е водоотпорен и анти-солза да се заштити вашиот патио мебел од снег, дожд, груби сонцето, град, или други временски услови кои можат да исчезнат бои, впие ратан, и дамка ткаенина. ● 100% покриеност дизајн се избегнува изложеност на мебел во сонцето го прави вашиот патио клупата секогаш изгледаат како нови. ● Тешки доволно да ги задржи дожд, град, снег, прав, лисја и птичјиот измет далеку. ● Направени од врвен квалитет 600 D водоотпорен материјал со PVC облога.Високо Квалитетен Водоотпорен МатеријалНашата тревник мебел опфаќа се направени од PVC облога, која може да се спречи вода од продира во се покријат и да се задржи на отворено мебел сува и е во употреба.Ве молиме да се потврди и да се измери вашата градина троседот во големина пред купување. ● Практична дизајн вклучува рачки и отвори на двете страни, и на drawstring на дното прави нашите троседот покрие повеќе лесен за употреба.Практичен Дизајн : Ова отворено клупата поклопецот е дизајниран со отворите за вентилација кој поддржува добра циркулацијата на воздух, кога отворено клупата поклопецот е заклучен од страна на кабли.Обичај се Вклопуваат Право DimesionВклопува до ратан троседот покрива 60"W x 35"D x 33"H како што се клупи, loveseats или 4-седишта софи.

Спецификација

Избор на клиент