Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Bjiotun Тоалетна Хартија Носителот , 2 Ролни Тоалетна Хартија Складирање со Телефонот Полица , Црна Тоалетна Хартија Држачот за Ѕид Ткиво Хартија Фармацевт , од Нерѓосу

Bjiotun Тоалетна Хартија Носителот , 2 Ролни Тоалетна Хартија Складирање со Телефонот Полица , Црна Тоалетна Хартија Држачот

DEN 479.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Вежба завртка дупки и стави подлога во цврст ѕид.Усвојување на Завртка hardwares да се инсталира на црна тоалетна хартија носителот, обезбедува здрав вчитување capapcity.Нагорниот складирање полица дизајн може да ви помогне да се одржи многу бања прибор, како што се мобилен телефон, влажни брише, воздух два, ashtray, види, фабрика, копчиња, очила или други мали предмети.93 inch Type : Комерцијална Тоалетна Хартија Носителот , Тоалетна Хартија Фармацевт , Тоалет Полица , Бања Полица Над Тоалет , Ткиво Држачот за Бања , Тоалет Ткиво Holder Package Содржина : 1 x Тоалетна Хартија Носителот 1 x Завртка Додаток во Собата.6 инчен * 4.Спаси многу простор и слободни вашите раце!Најдобри тоалетна хартија фармацевт некогаш. ????【 Се вклопуваат со Различна Големина на Хартија во Ролна 】Бања тоалетна хартија носителот има соодветен простор за складирање на повеќето брендови на тоалетна хартија ролс на пазарот.????【 2 Ролни Тоалетна Хартија Носителот 】Bjiotun тоалетна хартија складирање е повеќенаменски за чување на 2 хартија во ролни и некои мали предмети, ќе биде практична складирање полица за вашата бања,бања или кујна. Лоцира монтажа позиција и да ја напушти завртка марки.Усвојување на Завртка hardwares да се инсталира на црна тоалетна хартија носителот, обезбедува здрав вчитување capapcity.Оваа бања тоалетна хартија носителот има соодветен простор за складирање на редовни големини на ролни тоалетна хартија.Боја : Мат Црна Тоалетна Хартија Држачот.6 инчен * 4. Вметнување на шрафовите во заштита преку тоалетна хартија држачот.Растојанието помеѓу тоалетна хартија носителот род и ѕидот е 2,8 инчи.Премија од нерѓосувачки челик материјал го прави овој тоалет хартија за складирање е водоотпорен и rustproof. ????【 Анти-Капка Телефон Полица 】нагорен одбивни дизајн е надграден за подобро корисничко искуство, кој може да се заштити вашиот телефон од кои спаѓаат надвор; Тоалет хартија фармацевт може да се одржи на мобилен телефон, bluetooth звучници, влажни брише, брише лицето, течен сапун, паричник, види сл.

Спецификација

Избор на клиент