Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NB SMS50UU-OP 50mm Слајд Нерѓосувачки Буш Топката Линеарно Движење Лежишта

NB SMS50UU-OP 50mm Слајд Нерѓосувачки Буш Топката Линеарно Движење Лежишта

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Предмет : SMS50 UU-OP Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Вратило Дијаметар : 50mm.Број на Топката Кола : 5. Динамичко Оптоварување Cr : 3820 N. SMS50 UU-OP Тип на Отворен Печати на Двете Страни Слајд Буш Направени во Јапонија : NB Линеарни Системи Nippon Имајќи Линеарни Системи SMS50 UU-OP Линеарна Слајд Буш, Тоа е печати на двете страни, имајќи е отворен, имајќи е висока точност одделение линеарна bushings, серија главно се користи во САД, NB бренд (Nippon Имајќи Линеарни Системи), направен во Јапонија.

Спецификација

Избор на клиент