Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Филм Блиц на Камерата 244T

Филм Блиц на Камерата 244T

DEN 1324.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

SPEEDLITE 244 T ФЛЕШ.CANON SPEEDLITE 244 T ФЛЕШ.ВО РАБОТНА СОСТОЈБА.COSMETICALLY ТОА Е ВО ДОБРА КОРИСТИ СОСТОЈБА СО НЕКОИ ЗНАЦИ/ГРЕБНАТИНИ, НО НЕМА ВИДЛИВИ ГОЛЕМА ШТЕТА.ТРАЕ 2 АА БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).ОДДЕЛОТ НА БАТЕРИЈАТА Е ЧИСТ И СЛОБОДЕН ОД КОРОЗИЈА.

Спецификација

Избор на клиент