Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
X-DREE М14 304 од не ' Рѓосувачки Челик U-Форма Гром Седло се Стега за Кабел Челичното Јаже Clip(М14 304 acero inoxidable en форма де У tornillo де ла abrazadera abrazadera Кабел Кабел Клип

X-DREE М14 304 од не ' Рѓосувачки Челик U-Форма Гром Седло се Стега за Кабел Челичното Јаже Clip(М14 304 acero inoxidable

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Пакет Содржина : 1 x Челичното Јаже Клип; Име на Производ : Челичното Јаже Клип; Тежина : 126g.Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик; Боја : Сребро Тон; Навој Дијаметар : 10мм / 0.4".Тема Должина : 30мм / 1.2"; Седло Големина : 40mm x 22mm x 21mm / 1.6" x 0.87" x 0.83" (L*W*H).Вкупна Должина : 57mm / 2.24"; Гром Нозе Centerline Проред : 24mm / 0.94"(Longitud вкупно : 57 mm / 2.24' '; Separación де ла línea централна de las patas del perno : 24 mm / 0.94' '.Топ Внатре Висина : 50mm / 2"; квалитет : М14(Altura внатрешни работи del perno : 50 mm / 2' '; : М14. М14 304 од не 'Рѓосувачки Челик U-Форма Гром Седло се Стега за Кабел Челичното Јаже Clip Made од 304 од не' рѓосувачки челик за отпорност на корозија и издржливост.Дизајниран за неколку заедно две должини на челичното јаже, или да се формира око или јамка на челичното јаже.Се состои од U-облик на гром, а фалсификувани седло и две ореви.На два слоеви на челичното јаже се ставени во U-топ и стегната во место за тесна поврзаност.Опис на Spanish M14 304 acero inoxidable en форма де У tornillo де ла abrazadera abrazadera Кабел Кабел Clip Contenido del paquete : 1 x Клип де cuerda де alambre; Nombre del producto : Клипот де cuerda де alambre; Peso : 126 g Material : Acero inoxidable 304; Боја : Tono plateado; Diámetro де ла rosca : 10мм / 0.4' 'Longitud де ла rosca : 30 mm / 1.2' '; Tamaño del asiento : 40 mm x 22 mm х 21 mm / 1.6' 'x 0.87' 'x 0.83' '(L * W * H) Longitud вкупно : 57 mm / 2.24' '; Separación де ла línea централна de las patas del perno : 24 mm / 0.94' 'Altura внатрешни работи del perno : 50 mm / 2' '; : М14.

Спецификација

Избор на клиент