Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CDQYA Труба Десктоп Табела Ѓубре Може да Мини Креативни Опфатени Кујна, Дневна Соба Канцеларија Дребулии Организатор Dustbin Сад Dropship

CDQYA Труба Десктоп Табела Ѓубре Може да Мини Креативни Опфатени Кујна, Дневна Соба Канцеларија Дребулии Организатор Dustbin

DEN 2146.56
 

Достапно за нарачка
Залиха

Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, безбедно, трајни и заштита на животната средина.Лесно да се извлече горниот дел од ѓубре за отпадоци за да го чисти глупости.Тоа го прави корисна и удобен кога ќе треба да се фрли ѓубре на патување.Пластичната маска може да се отстрани, надградбата кеси за отпадоци за да се олесни aning.Може да се користи во автомобил, дом, канцеларија, итн, може да се користи како ткиво кутија, корпата за ѓубре, ashtray, купот на носителот или парички држачот.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, безбедно, трајни и заштита на животната средина.Лесно да се извлече горниот дел од ѓубре за отпадоци за да го чисти глупости.Тоа го прави корисна и удобен кога ќе треба да се фрли ѓубре на патување.Пластичната маска може да се отстрани, надградбата кеси за отпадоци за да се олесни aning.Може да се користи во автомобил, дом, канцеларија, итн, може да се користи како ткиво кутија, корпата за ѓубре, ashtray, купот на носителот или парички држачот.Пакет Се Вклучени : 1* Ѓубре Can Type : Ѓубре Can Material : PPSize : 16.5x8cm Quantity : 1 PCIf имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Спецификација

Избор на клиент