Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Куче Лижат Мат Куче Бавно Фидер Бавно се Хранат Мат Мачка Лижат Мат Милениче Бавно Јадење Фидер Пет слоу фуд Диспензерот за Куче Храна, Јогурт, Путер од Кикирики

Куче Лижат Мат Куче Бавно Фидер Бавно се Хранат Мат Мачка Лижат Мат Милениче Бавно Јадење Фидер Пет слоу фуд Диспензерот

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Голема Бавно Фидер за Кучиња : куче лижење мат е направен од 100% Силикони силна флексибилност, никогаш не се деформирани.Куче слоу фуд мат е поделена на четири области, што значи дека четири различни видови храна може да се стави, како што кучето храна, мачка храна, јогурт, млеко, кикирики.

Спецификација

Избор на клиент