Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Tennsco BXD-11-WNE Полица Кутија Dividers за П-Линија Индустриски Клип Shelving, 10-4 Ширина, 2 Должина, 4-2 Висина, Вино

Tennsco BXD-11-WNE Полица Кутија Dividers за П-Линија Индустриски Клип Shelving, 10-4 Ширина, 2 Должина, 4-2 Висина, Вино

DEN 1588.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

За П-Линија Индустриски Клип Shelving. 10-4" Ширина. 2" Должина. 4-2" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco BXD-11 Полица Кутија Dividers за П-Линија Индустриски Клип Shelving, 10-4" Ширина, 2" Должина, 4-2" Висина, Вино.Полица аглите се целосно lapped и заварени за дополнителна сила.Во комбинација со страни што се вклучат тројна наведнуваат изградба, полиците може поддршка до до 1000 кг.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Спецификација

Избор на клиент