Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Safe ПВЦ Дебели Топла Вода во Шише со Капак Задржи Топло/Топли Раце Топли Терапии 2.0 Литарски(Зелен)

Safe ПВЦ Дебели Топла Вода во Шише со Капак Задржи Топло/Топли Раце Топли Терапии 2.0 Литарски(Зелен)

DEN 482.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина : 19*31cm.Материјал : ПВЦ.Капацитет : 2000 ML.Топло вашиот boby и топло на срцето.Тие се безбедни, ефикасни, хигиенски.И можат да го издржат и топло и ладно во едно шише.Бродови од Хонг Конг.Оваа топла вода во шише е направен од гума или PVC.При пополнување на оваа топла вода во шише не користете го во врела вода и да се пополни на максимум две-третини капацитет или помалку.Не преполнување како ова може да предизвика шишето да се распрснувале.Држете го шише од страна на вратот во исправена положба и да се пополни полека да се избегне топла вода јавните назад.Овие топла вода во шишиња се убави и практични.Тие се безбедни, ефикасни, хигиенски.И можат да го издржат и топло и ладно во едно шише.Тоа може да помогне во лекувањето на болките во мускулите, стрес или грчеви, артритис, болки и болки, беспомошна necks, долниот дел на грбот, менструални грчеви и други чести болки.

Спецификација

Избор на клиент