Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Brocha де Orula един Манго Rojo - Orunmila Четка со црвено се Справи со

Brocha де Orula един Манго Rojo - Orunmila Четка со црвено се Справи со

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Orunmila Четка со црвена вистинска кожа рачка.Brocha де Orula един манго де piel auténtica en rojo.Мерки 5".Mide 5 ".Има метал слон украсување врвот на справи.Tiene la parte супериорен del манго decorada един он elefante де мета.Бел синтетички влакна на дното.Pelo sintético бланко en la parte инфериорни.Orunmila Четка со црвена вистинска кожа рачка.Мерки 5".Има метал слон украсување врвот на справи.Бел синтетички влакна на дното.Brocha де Orula един манго де piel auténtica en rojo.Mide 5 ".Tiene la parte супериорен del манго decorada един он elefante де метал.Pelo sintético бланко en la parte инфериорни.

Спецификација

Избор на клиент