Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фризура Престилка и Шарени Балони Среќен Роденден Шема Домот Фризура Престилка за Берберот Материјали -Сечење/Боење/Perming

Фризура Престилка и Шарени Балони Среќен Роденден Шема Домот Фризура Престилка за Берберот Материјали -Сечење/Боење/Perming

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Удобно Материјал : Коса За Сечење Кејп Се Направени Од Меки, Лесни И Деликатна Полиестер Ткаенини, Што Е Модерно, Мека И Светлина Да Се Носат.Кожата-Пријателски, Сува И Нема Да Се Откажам Вашата Коса.Соодветна Големина : 55.12 Инчи (140 Cm) Широк И 66.14 Инчи (168 См) Долго.Тоа Е Многу Погоден За Салони За Коса, Фризери, Фризери, Фризери И Diy Проекти Дома.Можете Да Ја Промените Вашата Фризура Во Удобно Дневна Соба.Деколте Дизајн : Деколте Е Утврден Од Страна На Стигнале Тока, Што Одговара На Било Вратот Големина, Без Да Предизвика Било Каква Непријатност.На Персоналните Шема Дизајн Носи Различни Расположение На Вашиот Живот, Што Ќе Ви Овозможи Да Се Доживее Различни Чувство Без Разлика На Бербер Или Дома.Лесен За Чистење : Берберот Кејп Може Да Се Разнишаат Лесно, Лесно Да Се Чисти И Се Грижи За, И Може Да Биде Страна-Се Мијат И Во Машина-Измиени.Широк Спектар На Употреба : Фризура Берберот Кејп Поклопецот Е Погоден За Коса За Сечење, Perming, Стил, Бричење, Шминка, Итн.Тоа Е Многу Погодна За Diy Проекти Дома.Име На Производ : Фризура Престилка 55*66 In Material Опис : Полиестер Влакна (Полиестер)Додаток Структура : Деколте Е Фиксна Со Стигнале Тока, Што Е Погодна За Секој Вратот Големина, Без Да Предизвика Било Каква Непријатност.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е во Рок од 2-4cm.

Спецификација

Избор на клиент