Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Csslyzl 2 парчиња Последователни Динамичен LED Фендер Страна Маркер се Претвори Сигнал Светла Пушеле Леќа Blinker Собранието Компатибилен со BMW E53 Х5 1999-2006, E36 1996-1999 година

Csslyzl 2 парчиња Последователни Динамичен LED Фендер Страна Маркер се Претвори Сигнал Светла Пушеле Леќа Blinker Собранието

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Compability : Ова Последователни Страна Маркер се Претвори Сигнал Светла Компатибилен со БМВ Х5 E53 1999-2006 и 3-СЕРИЈА E36 facelift модел 1996-1998, E36 М3 facelift модел 1997-1999. Висока Осветленост : Секоја страна маркер светлина е изграден во 15 SMD килибар led чипови, најмалку 3 пати посветла од акции светла, Заштеда на потрошувачката на енергија и долг животен век.Лесно Installtion : Само plug and play, без модификација или отстранува што е потребно, само поп надвор автомобил фабрика халоген светилки и pluge те нови led страна маркер светла во штекер, не-поларитетот чувствителни.SAE&ТОЧКА Одобрен : ги Задоволи сите прописи во USA&Canada.Пакетот Вклучува : 2 парчиња Последователни ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светла (Возачот страна и Патнички Страна).Карактеристики : Леќа Боја : Чад Леќа светла Боја : Жолто Секоја светлина се напојува со 15pcs килибар SMD LED диоди, најмалку 3 пати посветла од фабриката страна маркер светла.Лесна инсталација, само plug and play инсталација на Апликацијата Листата : Компатибилен со BMW 3-Серија E36 Facelift модел 1996-1998 (Сите bodystyle како седан/coupe/конвертибилна/hatchback/турнеи,НЕ за Z3) е Компатибилен со BMW 3-Серија E36 М3 Facelift Модел 1997-1999 Компатибилен со БМВ Х5 E53 1999-2006 го Замени ОЕМ Дел Број Листата : 63132492179, 63132492180, 63137164491, 63137164492 Пакетот Вклучува : 2 парчиња Последователни ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светла (Возачот страна и Патнички Страна).

Спецификација

Избор на клиент