Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
божиќ украси 1pc Божиќ Везови Автомобил Вино Coverperfect Божиќ Украси,стави во вашата соба и украсете го вашиот простор,Интересни и празник дизајн додава и некои среќа

божиќ украси 1pc Божиќ Везови Автомобил Вино Coverperfect Божиќ Украси,стави во вашата соба и украсете го вашиот простор,Интересни

DEN 393.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Иновативниот Дизајн:Смешно и празнична дизајн додава некои радост и креативни допир да вашиот дом оркестарот во текот на оваа сезона.Оваа симпатична декорација која зрачи топла светлина само како малку elfs дојде до вас, и да ви посакам среќен божиќ, донесе вашето семејство топло и радост, заштита на семејство од злото и несреќата.Совршен Дома Декор:Ова е уникатен стил, вие не може да се најде на ист стил на пазарот.Нашите ноќта на Вештерките кадифен играчки лесно може да се украсен дом и соба, маса, нивоа послужавник, маса, троседот, bookcase, публикации, трпезариска маса или кревет, исто така, направи вашиот ноќта на Вештерките партија повеќето забавно!.Совршен Божиќ Подарок Дека Носи Среќа:Тоа може да се користи како најдобар Божиќ подарок за вашите пријатели и семејства за да покаже како ќе се негуваат семејството, пријателството, љубовта.Секоја е уникатна уметност за декорација на Божиќ фестивал, дома трпезариска маса или полица.големина : еден-size Width : 6.3 inch Length : 13.8 inch Color : Multicolor Material : Памук&Linen Quantity1 парче.

Спецификација

Избор на клиент