Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Сино Светло Блокирање на Очила за Мажи & Жени - Мода за Читање/Компјутерски Очила,Nerd Наочари Леснотија замор на Очите 1 Пакет

Сино Светло Блокирање на Очила за Мажи & Жени - Мода за Читање/Компјутерски Очила,Nerd Наочари Леснотија замор на Очите

DEN 239.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сите на нашите електронски уреди даде исклучи прекумерни количини на сина светлина (на паметни телефони, таблети, лаптопи и десктоп компјутери).К KENZHOU очила се од суштинско значење за секој со користење на електронски уред секојдневно.гледање искуство без било боја нарушување.Клиентите може да се врати и се враќа за било каква причина.АНТИ СИНА СВЕТЛИНААнти штетни blue ray, да ги обезбеди сите-ден заштита, против неповолен ефект висока енергија видливи сина светлина.Рачно изработени, еколошки материјали, ацетат материјали.УДОБНО НОСЕЊЕ : Материјал за издржливост и удобно долгорочни носат ,рачно изработени, еколошки материјали, ацетат материјали.Ние обезбедува грижете се-слободен живот по продажба на услуги за сите К KENZHOU читање очила.К KENZHOU очила блок на повеќето штетни видови на сина светлина помага на нашето тело ги задржи своите природни распоред.Помалку рефлексивни, без влијание читање, и ви даваат се добие оптимална.Повик за дизајн на рамка ви држи во потрага професионални и модни додека работат или читање.и имаат проблеми со спиење ќе забележите разликата речиси веднаш кога ќе се обиде прво К KENZHOU компјутерски очила.Ако го користите вашиот телефон или компјутер доцна во ноќта.Секоја леќа доаѓа со слој на кожата специјално дизајниран за намалување на отсјај,се одрази сина светлина далеку од корисникот и олеснување на долг рок замор на очите предизвикани од вишокот на електронски уред употреба.Без разлика дали тоа е компјутери, таблети или паметни телефони - К KENZHOU очила ќе помогне да се намали штетната сина светлина која може да предизвикува око прашања и да се спречи идеален нивоа на спиење.Ова ви овозможува да имаат оптимален viewingexperience без непријатни жолта сјајот дека може да се случи со инфериорни очила.

Спецификација

Избор на клиент