Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ѕидот Налепници DIY Љубители Игра Контролер Ѕид Decals за Тинејџерски Момчиња Спалната соба Playroom Дома Декор Винил Mural 50x50cm

Ѕидот Налепници DIY Љубители Игра Контролер Ѕид Decals за Тинејџерски Момчиња Спалната соба Playroom Дома Декор Винил Mural

DEN 283.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

DIY ѕид налепници, можете да DIY тоа од своја идеја или согласност со сликата.Ѕидот Налепница Опис 1.ќе се исто така многу добредојдени да влезат во мојата продавница да се избере други видови на ѕид налепници. ✿Мотивација : Креативни ѕид decals може да топлина и позитивна енергија до вашиот дом,светне вашата соба; ѕидот decals ќе направи да се чувствувате подобро и задоволен, бидејќи тие секогаш ве охрабруваме да живеат позитивен живот и уживајте во моментот,да ви даде убаво расположение. ✿Широко Примена : Тоа создава поинакво чувство во вашиот дом за Голема Дневна соба, спална соба, детска соба,Студија, Децата соба, Расадник Сала, Училница, Канцеларија, ходници, playroom,windows, градинка, училиште, итн. Стап трансфер филм со лепило страна на ѕид decal и притиснете цврсто. 100% Сосема Нов Ѕид Налепници, Спакувани во тек.Уживајте во вашата шопинг!.Ѕидот Налепница Карактеристики 1.

Спецификација

Избор на клиент