Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Goospery Течни Силикони Компатибилен со iPhone 13 Случај, Свилен-Мека на Допир со Полно Тело за Заштита на Shockproof Покрие Случај со Мека Микрофибер Обвивка (Лаванда Сива) IP13-SLC

Goospery Течни Силикони Компатибилен со iPhone 13 Случај, Свилен-Мека на Допир со Полно Тело за Заштита на Shockproof Покрие

DEN 311.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тенок и ергономски дизајн обезбедува убав зафат и направете го тоа лесно да го држете вашиот телефон со крајна пријатно чувство.Флексибилни, а сепак силен течни силикони и тешко PC јадро нуди издржливост и одбрана за минимални дневни удари и гребнатини.Тоа го покрива целиот страни и задниот дел од телефонот, вклучувајќи дното и копчиња (целосна покриеност.Се вклопува удобно во текот на јачината на звукот копчиња, од страна на копчето, и криви на телефонот.

Спецификација

Избор на клиент