Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Коса Боја за Полнење, 5 КОМПЈУТЕРИ Професионални Салон Коса Комплет за Боење Коса Боја Четка И Сад во Собата Коса Боја на Четка во Сад Чешел Косата Боење Алатки Коса

Коса Боја за Полнење, 5 КОМПЈУТЕРИ Професионални Салон Коса Комплет за Боење Коса Боја Четка И Сад во Собата Коса Боја

DEN 347.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сите видови на алатки одговараат за било какви фризури таквите како долга кратка коса, кадрава или права коса.Не грижете се за коса боја одлевање од сад, садот има рачка за лесно користење.Одлично за фризерски салон го користите и во домашни лична употреба. Вклучува една боја сад за мешање, косата четка, чешел и така натаму за да ги задоволат вашите потреби и да ви помогне да се создаде една деликатна фризура.

Спецификација

Item Type:
 Hair Dyeing Tools Set
Suitable:
For home use and professional hair salon use
Material:
ABS 
Package List:
1 x Mixing Whisk  2 x Earmuffs1 x Hair Color Brush 1 x Mixing Bowl1 x Double-Sided Comb  :

Избор на клиент