Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вертикална Десктоп Стојат Безжичен Полнач 15W Брзо Полнење Автомобил Држачот за Мобилен Телефон Носителот Безжичен Полнач за Автомобил Автоматски Инфрацрвен Сенз?

Вертикална Десктоп Стојат Безжичен Полнач 15W Брзо Полнење Автомобил Држачот за Мобилен Телефон Носителот Безжичен Полнач

DEN 1224.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

15 W брзо полнење, ПИ smart фреквенција конверзија.Уникатни Карактеристики : Нова надградба на светлината перцепција за да се избегне хаотичен отворање и затворање, и пред може да се отвори само кога се во близина на предниот дел.Копчето е осетлива, и на мувла се отвора веднаш.индукција областа на грбот, и заградата двојно крило клипот автоматски се отвора и мобилен телефон може да биде излезена.Сензор се чувствителни и не ќе се отвори и затвори случајно.Еднаш телефонот е обвинет, тоа ќе автоматско заклучување на мобилен телефон во близина на носителот, и рацете на носителот автоматски ќе се отвори.По мобилен телефон е поставен во рацете на носителот ќе биде автоматски ќе се заклучува и цврсто стегната.AI Интелигентни фреквенција конверзија smart полнење сфаќа кратко растојание безжична енергија пренос преку магнетна индукција.AI Интелигентни фреквенција конверзија полнење не генерира топлина, и уникатен интелигентни полнење заштита функција додава заштитен ѕид на вашиот мобилен телефон.Исклучиво за жени, ЉУБОВ "пинк" класичен прав има единствен женски боја систем со тенок и лесен дизајн на каросерија дека има повисока вредност и повеќе практичност.Автомобил Држачот за Мобилен Телефон Носителот, Безжичен Полнач, Автомобил Автоматски Инфраред Сензор 15 W Спецификација : 【Индукција растојание】0-10cm 【Производ Модел】V3 【Моќ】 10 W/7.5 W/5 W автоматска идентификација 【Изглед Големина】126.5*78.6*18.5 мм 【Материјал】PC+ABS вакуум позлата+калено стакло 【Производ тежина】 нето тежина е за 95g 【Тековната】 5 V/2 A 9 V/1.67 A 【Поддршка Спецификации】 со ЧИ безжичен протокол полнење Вклучуваат : 1x Безжично полнење.

Спецификација

【Induction distance】0-10cm :
【Product Model】V3 :
【Power】 10W/7.5W/5W automatic identification :
【Appearance Size】126.5*78.6*18.5mm :
【Material】PC+ABS vacuum plating+tempered glass :
【Product weight】 net weight is about 95g :
【Current】 5V/2A 9V/1.67A :
【Support Specifications】 with QI wireless protocol charging :
Include:
1x Wireless charging :

Избор на клиент