Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бебе Килим Еднорог Танцување Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 31.5x31.5 инчи

Бебе Килим Еднорог Танцување Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето

DEN 359.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тие може да ползи, спиење и да играат игри на патосници без чувство на затвореници.Затоа што поклопецот ќе го направи тоа поклопецот кога е примено, тоа ќе биде обновено во неколку дена.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа е многу лесно да се отстрани домашно милениче коса на мат со едноставно да се направи тоа со леплива објект.Домашно милениче Мат : Овој круг мат е идеален за спиење како мачка и куче.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Answer : ___________________________ Note : подот мат може да има некои брчки поради виткање транспорт.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ова е повеќето пригоден начин.Лесно да се свитка и лесно да се носат.Не-Токсични, Противалергиски : Сите наши површина тепих се противалергиски, и идеална за луѓето со осетлива кожа или алергии.Обидете се да се мијат или избрише нечисти делови со ладна вода и благ детергент, а потоа се исуши.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Не се Лизга, сигурна и Безбедна : додадовме не се лизга на дното на дизајнот да се задржи на тепих како стабилна како е можно и да се изгради мала пена подлога за да ја зголеми својата underfoot Полнота и да се обезбеди некои амортизирање.Овој прекрасен килим додава еден допир на боја на вашиот простор за живеење со своите возбудливи и креативен дизајн, веднаш вртење било соба во инспиративни дома.Применливи Прилики : Ова мека кат мат е многу погодна за детски соби, бебе соби, бебето може да спие, ползат и се игра со доверба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Лесен за Чистење : да се Избегне со користење на машина за чистење, ги со ладна вода и благ детергент.Стандардната големина на круг област рус, мека и не се лизга,тоа е наменска за деца и бебиња.

Спецификација

Избор на клиент