Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Астрономски Пиратски Черепот Компас За Обновливи Намирници Продавница Торба Расклопна Комунални Tote Торба Виткање Перење Кошница Кошница

Астрономски Пиратски Черепот Компас За Обновливи Намирници Продавница Торба Расклопна Комунални Tote Торба Виткање Перење

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Големина : 12.6"H x 22"L x 11.4"W, Капацитет : 50 Литри.Премиум Квалитет : Направен од 300 D оксфорд ткаенина, тоа е лесен за носење и многу издржливи.Издржливи и Расклопна : Оваа алатка tote со 4 поддршка мислења за да ја задржи својата форма и исто така расклопна за лесни за складирање.Лесен за Носење и Чување : 2 средината-должина на рачки прави сметководствена лесно.Отворете врвот го прави полесно да се фрли и ги собереш работи во чување торба.Мулти-функционални Tote Торба : да се Користат како намирници торба на пазарот , ја носат од вашите купувања, се користи за складирање на полица, или како автомобил или багажникот организаторот.Дали сакате да се носат многу на стоки на пикник, или во супермаркет да купат работи, или да се продавница за играчки и облека дома, итн., нашите добро дизајниран виткање кошница може да ви помогне!Име : количка за комунални tote Материјал : 300 D оксфорд ткаенина Капацитет : 50 Литри Димензии : 22 х 12.6 x 11.4 инчи / 56 x 29 x 32 cm Тип : преголеми намирници торба / shop tote /автомобил организатор / домаќинство складирање торба / перење кошница Употреба : промотивни шопинг торба за пакување на храна , чување додатоци.Трговскиот кошница е направен од висок квалитет на ткаенина, Лесни и тешки.Големи торби на просторот, стилски изглед.Тоа лесно може да се здипли, го зачувате простор и лесно да се носат.Држи вашиот прехрамбените производи и стоки од ѓубрето над и возен наоколу.Идеален за намирници, општи, купување, одење на плажа, излети, перална, чување и повеќе.Забелешка : ве Молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.Торба боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.

Спецификација

Избор на клиент