Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Видиме Екран Заштитник 100 КОМПЈУТЕРИ Компатибилен за Xiaomi 5s 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ Калено Стакло Екран Филм Мобилен Телефон Резервни Делови

Видиме Екран Заштитник 100 КОМПЈУТЕРИ Компатибилен за Xiaomi 5s 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ Калено

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за корисници.Со добри перформанси, тоа може да се работи за долго време. Користење на excessiv.Квалитет на услугата,ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања!Descriptions1.Филмот има висока светлина трансмисија. Мазна површина.За да го залепите филмот, само нешто што треба да направите е да се исчисти екранот темелно.Со висока светлина пренос и слаба светлина рефлексија, филмот може да ви обезбеди со висока дефиниција на екранот исто како и обично. Ултра-тенок и одлична флексибилност.Дури и страните на екранот филм се чувствува непречено. 100 КОМПЈУТЕРИ за Xiaomi 5s 0.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштита на вашата Xiaomi 5s од нула, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.Кога се обоени со вода, почва, кал, масло или други додатоци, може да се чисти без напор. Ве молиме користете алкохол брис и микрофибер ткаенина за чистење на LCD екранот пред инсталацијата.Екранот е дебела. Лесен за употреба. Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот. Висока цврстина.Инсталација Instructions1.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време. Бидејќи ова е чаша на производот, ве молиме имајте на ум дека рабовите на стакло се најзагрозените подрачја.

Спецификација

Избор на клиент