Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Камерата филтер за Боја филтри за дигитални SLR camerasColor филтри сите црвена, жолта, зелена и сина 49MM 52MM 55 58MM 62MM 67MM 72MM 77MM Заштита на леќите филтер (Калибар : 58mm, Боја : Розов

Камерата филтер за Боја филтри за дигитални SLR camerasColor филтри сите црвена, жолта, зелена и сина 49MM 52MM 55 58MM

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

1.Филтерот е поставена на ротирачка рамка, па ќе бидете во можност да ја ротирате боење на кој било дел од вашиот имиџ.Давајќи им на вашите пејзаж и текстура на кожата повеќе шарени допир. 2.Сосема нов и висок квалитет,оптичко стакло и метал рамка. 3.Совршен за менување на расположението на слика.Обезбеди комплетна боја транзиција за непречено меша ефект. 4.Одлично за фотографирањето на небото,на зајдисонце,на розова облак,езерото, вода итн.Description1.Филтерот е поставена на ротирачка рамка, па ќе бидете во можност да ја ротирате боење на кој било дел од вашиот имиџ.Давајќи им на вашите пејзаж и текстура на кожата повеќе шарени допир.2.Сосема нов и висок квалитет,оптичко стакло и метал рамка.3.Совршен за менување на расположението на picture Provide комплетна боја транзиција за непречено меша effect4.Одлично за фотографирањето на небото,на зајдисонце,на розова облак,езерото, вода итн.

Спецификација

Избор на клиент