Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дрвени Фиока Организаторите Биро Организатор, Мулти-Функционални DIY Пенкало, Молив Носителот, Десктоп Стационарни Домашна Канцеларија Снабдување Складирање Рек К

Дрвени Фиока Организаторите Биро Организатор, Мулти-Функционални DIY Пенкало, Молив Носителот, Десктоп Стационарни Домашна

DEN 719.28
 

Достапно за нарачка
Залиха

★ Дрвени DIY Биро Организатор Складирање е модерен дизајн го прави овој сет на организаторот се вклопува беспрекорно во вашиот ентериер и workspace. ★ Едноставна, собранието погодност:дијаграм во внатрешноста на кутијата, еден човек може да ја завршите инсталацијата во рок од 20 минути, со што многу монтажа забава и правење на вашиот живот полесно. ★ Десктоп Организатор направен од композитни одбор, и има висока-крај изглед.Разноврсна прегради да се одржи пенкала, маркери, ножици, тетратки, paperclips, гума бендови и така натаму. ★ Висока-квалитет на дрвен материјал:Исклучителен дизајн со дрвени мазна површина, цврсти, трајни, отпорност на корозија и животната средина.Масата организаторот може да се сместат некои канцеларија производи флексибилно. ★ Овој производ не само што може да се одржи заводот производи, можете исто така да поставите и некои други елементи за да се намали канцелариски простор и дома хаос, со користење на најмалку износот на просторот да се приспособат на повеќето предмети.Мулти-функционални DIY дрвени десктоп организатор, да ви помогне да се организираме на биро gadgets, и неподвижна чиста и уредна.Mesh биро организатор со 9 прегради ,направи Најмногу на Заштеда на Простор.Исклучително мазна, заоблени рабови го спречува случајно добивање повредени.Specification Type : Пенкало Holder Material : Wooden Style : Modern Decoration Тип : Десктоп Decoration Size : Прибл. 21*15*25.5 cm Process : Handmade Uses : десктоп складирање, кујна складирање, козметички складирање, вазни, подароци, пенкало носители, украсни орнаменти, итн.Answer : ___________________________ Note : Големини се мерат од страна, ве молиме овозможи 1-3 см грешка.Пакет се вклучени : 1* Молив тенџере.

Спецификација

Избор на клиент