Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Екранот Buddie 3-Pak Медиум Прилагодливи Плоча Закачалка за Плочи, одмори плата, Чаши и Други Објекти 10-16, чија големина во Пречник и до 8 кг

Екранот Buddie 3-Pak Медиум Прилагодливи Плоча Закачалка за Плочи, одмори плата, Чаши и Други Објекти 10-16, чија големина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Повторно употребливи за ист предмет или нов објект.Оваа 3-Pak вклучува три поединечни Медиум Екранот Пријатели за вашите проекти.-Кога сте подготвени да се откажам вашиот објект само линија до средината на "W" на еден од armatures (кој е природен кука), и висат на ноктите или слика кука веќе сте прикован во ѕидот.Среден прилагодливи Екранот Buddie може да висат плочи, одмори плата, чинии, тави, кошеви, играчки, керамички уметност, и било кој друг предмет кој треба 4 поени на безбедна чекање е околу 10"-16" во overalll големина и до 8 кг.Потоа можете да нека одат на кабли и види дали се вклопуваат е сит доволно и, исто така, се движат на кука завршува малку со твоите fingertip позиција да ги рамномерно низ целиот објект.

Спецификација

Избор на клиент