Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Liunce 1-2-Светла Европската Класична Занает Обоен Ѕид Sconce Мода Креативни Едноставна Бакар Ѕид Светилка Спалната Соба Трпезарија Домот Транспарентно Стакло Ѕид Светл?

Liunce 1-2-Светла Европската Класична Занает Обоен Ѕид Sconce Мода Креативни Едноставна Бакар Ѕид Светилка Спалната Соба

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

★Изработка : Високо-квалитет бакар&стакло, сечење, полирање, брусење, сликарство и други процеси направени од парична казна изработка, уникатен облик. ★Спецификации : Светло Капа Тип : E27 приклучок ,Wattage : 10-60 W,Напон : 110-220 V кој е компатибилен со голем број на блескаво, LED, CFL и халоген светилки. ★Место на употреба : Совршен за кујната, ходникот, трпезарија, спална соба, кафе, бар, клуб, мансарда.Со модерен, благородна и елегантен стил, тоа треба да биде идеален избор на модерни станбени објекти, декорација. ★Лесно да се инсталира : вклучувајќи ги и сите хардвер за брза и лесна инсталација, Ако имате било какви проблеми може да се чувствуваат слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш тука да ви помогне. ★Liunce е професија производителот.Ако имате било какви прашања или нашиот ѕид светилка имате било какви проблеми, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се Вратите & Замена или Враќање на средствата.Информација за производот : Бренд : Liunce Material : Бакар/ glass Colour : Бакар colour1-light Height : 30cm Width : 25cm2-light Height : 30cm Width : 38cm Item тежина : 3-4kg Wattage : 10-60 WVoltage : 110-220 VLight Капа Тип : E27 Number на Светла : 1/2 Type на Сијалицата : Блескаво/LED/Волфрам халоген светилка/заштеда на Енергија lamp Style : Нордиските style Pay внимание : Сијалица не е included What е во Кутија? 1 * Ѕид светилка (без сијалица)Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе се справи со вашиот проблем брзо.

Спецификација

Избор на клиент