Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Gxcdizx Нов DVD Диск Замена за Nintendo Wii U RD-DKL034-ND

Gxcdizx Нов DVD Диск Замена за Nintendo Wii U RD-DKL034-ND

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

➤ Диск Rom Диск Кутија Ласерски RD-DKL034-ND Палубата Flex Кабел Модул Замена за Nintendo Wii U. ➤ Fitment : за Nintendo Wii U (ве Молиме проверете ја вашата машина модел пред да го купите). ➤ Совети : Ова е Диск Rom Диск Кутија Ласерски RD-DKL034-ND Палубата Flex Кабел Модул замена да го замени стариот штета Диск Rom Диск Кутија Ласерски RD-DKL034-ND Палубата Flex Кабел Модул, не вклучуваат инструкции, ве молиме инсталирајте ја од стручен техничар. ➤ Ве молиме контактирајте со нас ако сте примиле дел оштетен или ако дел ќе нареди не го поправи вашиот проблем.Ние би сакале да се обезбеди 100% задоволството на клиентите за вас. ➤ Пакет содржина : 1x Диск Rom Диск Кутија Ласерски RD-DKL034-ND Палубата Flex Кабел Модул за Nintendo Wii U. Опис : - DVD ROM Диск RD-DKL034-ND. - За Nintendo Wii U конзола за видео игри. - Замена за вашиот скршени или не-работи DVD диск дел. - DVD диск треба да биде блесна со сигурност копчето од вашиот конзола или треба да се имаат на одборот на вашиот диск заменети во новата замена на диск. - Основни лемење потребни, ве молам, инсталирајте под квалификувани водич.Спецификација : - Материјал : Метал - Size : 145x140 mm/5.7x5.5 инчен Пакетот Вклучува : 1x DVD Диск.

Спецификација

Избор на клиент