Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AdTech Премиера 10 топла Лепак Стапови Полна Големина, 5#

AdTech Премиера 10 топла Лепак Стапови Полна Големина, 5

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

80% помалку stringing од редовните лепак стапчиња.Целосна Големина, Премиера, топла лепак пиштол стапчиња.Сите намена лепак стапови за изработката, scrapbooking и повеќе. 5# полето 10" целосна стапчиња.Силна Врска : Ad Tech Премиера лепак обврзници на речиси сите материјали, вклучувајќи хартија, метал, пластика, дрво, платно, керамички, пена, чипка, лента, синтетички ткаенини, и многу повеќе!.Мулти-Temp : Ad Tech 10" Премиера лепак стапови работат во високо, ниско, dual и мулти температура топла лепак пиштоли.Користете ниска температура топла лепак пиштоли да се поврзе деликатни материјали, како на хартија и ткаенини.Користење на висока температура за да обврзници porous и потешки материјали, како стакло и метал.Одговара на сите полна големина лепак пиштоли.Должина : 10 инчи.Најдобри резултати кога се користи со Ad Tech лепак пиштоли.Најсилните бонд во 45 секунди на речиси сите материјали.Ad Tech 10" Топла Лепак Стапчиња се поврзе со речиси било каков материјал без разлика дали неговата хартија, метал, пластика, дрво, платно, керамички, пена, чипка, лента, синтетички ткаенини, па дури и стакло!Тоа обврзници во малку, како и 30 секунди.Должина : 10 инчи, со Дијаметар : .44 инчи.Одговара на сите редовни големина лепак пиштоли.Ad Tech 10" Полна Големина Топла Лепак Стапови работа висок, низок, dual и мулти температура топла лепак пиштоли.Секој Дел пакет на Ad Tech Премиера Лепак Стапови содржи 5 кг за 10" долго Полна Големина јасно топла лепак стапчиња.

Спецификација

Избор на клиент