Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нуркање Кука Кадар,Багаж Торба Куче Поводник Кука Плоштадот Вртливата Око Гром Snap Клип Нуркање Кука

Нуркање Кука Кадар,Багаж Торба Куче Поводник Кука Плоштадот Вртливата Око Гром Snap Клип Нуркање Кука

DEN 189.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Производ Материјал】Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик за максимална издржливост. 【Лесно да се Инсталира】Лесна инсталација, без дополнителна исправка. 【Силен и Здрав】Екстра-secure snap кука, отпорен на корозија и не е лесно да попуштат. 【Совршен во Изработка】Површината electropolishing, мазна и сјајна, пријатен за око. 【Мулти-цел】Широко се користат за багаж snap кука, торба snap кука, нуркање кука и домашно милениче влечна кука итн.Функција : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик за максимална издржливост.Лесна инсталација, без дополнителна исправка.Екстра-secure snap кука, отпорен на корозија и не е лесно да попуштат.Површината electropolishing, мазна и сјајна, пријатен за око.Широко се користи за багаж snap кука, торба snap кука, нуркање кука и домашно милениче влечна кука итн.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : Сребро Процес : Силика Сол Dewaxing Процес Површински третман : electropolishing Големина : Како Слика покаже Пакет Тежина : Околу 30g Fitment : широко се користат за багаж snap кука, торба snap кука, нуркање кука и домашно милениче влечна кука итн.Пакет Листа : 1 * Квадратни Вртливата Snap Кука Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификација

Избор на клиент