Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Northlight 6-Парче Црвена и Зелена Светиот Семејство Верски Божиќ Nativity Статуи 19

Northlight 6-Парче Црвена и Зелена Светиот Семејство Верски Божиќ Nativity Статуи 19

DEN 6767.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Црвена И Зелена Светиот Семејство Божиќ Nativity Статуи.Бебето Исус се отстранува од јасли.Совршен за поголеми комерцијални Nativity прикажува.Јосиф мерки 18.75 инчи висок страна 7.5 инчи, широк од 7.5 инчи длабоки.Melchior мерки 19 инчи висок страна 7.75 инчи, широк од 7.5 инчи длабоки.Не е Божиќ навистина за духот на nativity?Овој голем обем nativity статуа поставена е исклучителна и детални, како што тоа го прави идеален за поголеми комерцијални дисплеи.Ние гарантираме тоа не обзема божественоста на Исус Христос во вашиот дом!Карактеристики На Производот : .Совршен за поголеми комерцијални Nativity прикажува.Поставете карактеристики исклучителна, реални детали.Бебето Исус се отстранува од јасли.Се препорачува за внатрешна употреба само Димензии на секоја статуата : .Јосиф : 18.75"H x 7.5"W x 7.5"D. Марија : 13"H x 8"W x 7"D. Бебето Исус : 2.75"H x 3.25"W x 6.25"D. Јасли : 3.25"H x 4.75"W x 5.75"D. Melchior : 19"H x 7.75"W x 7.5"D. Гаспар : 13.5"H x 7.5"W x 7"D. Balthazar : 19"H x 8.25"W x 8"D. Материјал(s) : polyresin.

Спецификација

Избор на клиент