Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CNNRug пет кревети Куче Кафез, Пет Свитлива Патна Торба за во Автомобил Оксфорд Ткаенина Од Сметководствена Торба Транспорт Кафез Силна Мека Гајба Превозникот Куче Ш?

CNNRug пет кревети Куче Кафез, Пет Свитлива Патна Торба за во Автомобил Оксфорд Ткаенина Од Сметководствена Торба Транспорт

DEN 2213.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Домашно МИЛЕНИЧЕ РАНЕЦ : роден за љубов, можете лесно може да се земе било каде, даде повеќе љубов, не жали, дружење, топол живот.ОКСФОРД ТКАЕНИНА ТКАЕНИНА : дише дебели гума нето, со цврсти цевка поддршка, цврст и удобен за носене, не е лесно да се биде раскинат.ФУНКЦИЈА : Во автомобил е автомобил кафез, одат надвор да си играат со мобилни вила, може да се користи како кинолошки дома.СВИТЛИВА КАРАКТЕРИСТИКИ : свитлива, анти-губење на летање, светлина, лесно да го инсталирате, три-димензионален простор.ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние ќе ви ги даде во рок од 24 часа се Обезбеди задоволително решение.Производ introduction Product Име : Автомобил Преносни Милениче Cage Product материјали : челик цевководни, оксфорд ткаенина, полиестер mesh Product Категорија : Пет Carrier Product боја : сина, црвена, виолетова, beige Product тежина : XS (3 KG), S (3.5 КГ), M (4 KG), L (5 KG), XL (6 KG)Производ Големина : Должина 71 CM, ширина 53 CM, висина 53 CM (погодна за средни кучиња)?Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Спецификација

Избор на клиент