Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Amazicha 2 ПРЕДВОДЕНА Пак Сигнал, 1157 Куршум Килибар се Претвори Сигнал Светлина Бела Работи Светлина, 2 ПАРЧИЊА Хром Рамки Чад Леќа Компатибилен за Харли Софтејл Дуна Сп

Amazicha 2 ПРЕДВОДЕНА Пак Сигнал, 1157 Куршум Килибар се Претвори Сигнал Светлина Бела Работи Светлина, 2 ПАРЧИЊА Хром

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Уникатен леќа опфаќа : овие уникатни пушеле, се покрива со хром стакло трим прстени за да се надополни куршум стил blinkers.Уникатен пушеле леќа опфаќа : Овие уникатни пушеле, се покрива со хром стакло трим прстени за да се надополни куршум стил се претвори сигнал Посветла : кажување сигнали употреба led технологија и се посветла отколку традиционалните светилки Спецификација за Производ : Резервни 100% Сосема нов Светилка тип : LED Пак Сигнал Сијалица Пак Сигнал светла Боја : Жолто и Бело Поклопец на Леќите : чад леќа со хром намали стакло прстен Панел Големина : 2 инчи Пак Сигнали Грло : 1157 Volt : DC 12 V Пакет содржина : 2 x пред 1157 led пак сигнал 2 x пак сигнал леќи покрие Настава не се вклучени Fitment : Харли Софтејл 2011-2019 Харли Дуна 2012-2017 Харли Спортските 2014-2019 (со исклучок на 2016-17 Roadster) Харли Туринг 2014-2019 (со исклучок на 2016-17 CVO модели) Харли Три Планирам 2014-2019 (со исклучок на 2016 година CVO) Компатибилен за Харли модели помеѓу 1997-2011 (може да бара на товар еквилајзер).Работи светлина и да се сврти сигнали : 2" ПРЕДВОДЕНА пак сигнали индикатор панел со 1157 двојно договори приклучокот, switchback режим, надворешниот бел прстен за водење на светлина и центар килибар за пред претвори сигнал.Карактеристики на производот Работи светлина и да се сврти сигнал : 2" LED панел blinkers со 1157 двојно договори приклучокот, switchback режим, надворешниот бел прстен за водење на светлина и центар килибар за пред претвори сигнал,висока светлост и ниска потрошувачка на енергија, зголемување на видливоста и обезбеди ново осветлување модел Кул изглед : Црна пак сигнал панел дава кул изглед на вашиот велосипед.Fitment : Тоа е резервни LED Пак Сигнали Компатибилен за Харли Дејвидсон Дуна, Турнеи Стрит Глајд, Електра Глајд , Роуд Глајд , Роуд Кинг ,Три Планирам , Масти Момче, Софтејл,Спортски и други модели со 2 инчи куршум стил пред се претвори сигнал светла и 1157 двојно контакти светилки.

Спецификација

Избор на клиент