Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Складирање Тегла Сад FENGNV Храна Канистер За Кујна 1 Сет за Складирање Кутија Кафе Чај Контејнери Шишиња, Тегли Бонбони Шеќер Чување Шишиња, Тегли FENGNV1231

Складирање Тегла Сад FENGNV Храна Канистер За Кујна 1 Сет за Складирање Кутија Кафе Чај Контејнери Шишиња, Тегли Бонбони

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

- Ова канистер поставување ви овозможува да го удобно да ги сместите вашите чај, кафе и шеќер без да се води до многу простор во вашата кујна. - Здравје бамбус покрие дизајн ,Поволно за складирање на храна за долго време. - Тоа е добар помошник за дом и кујна складирање.Бренд : FENGNVType : 3 Парчиња Canisters Color : Како што е прикажано на picture Material : Поцинкуван Iron Size : околу 15.5 cm/6.10"x9.5cm/3.74"Капацитет : за 1 LFeatures : - Ова канистер поставување ви овозможува да го удобно да ги сместите вашите чај, кафе и шеќер без да се води до многу простор во вашата кујна.- Здравје бамбус покрие дизајн ,Поволно за складирање на храна за долго време.- Тоа е добар помошник за дом и кујна storage Package се Вклучени : 1 x Канистер Set Note : -Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.-Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.-Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.(други додатоци прикажува во сликите НЕ се вклучени,само за ефект илустрација.)Фото опис : ве Молиме имајте во предвид дека овој производ е фотографирана во реалниот живот се должи на светлината, агол, екранот, и др.и можеби има некои боја разлики.

Спецификација

Избор на клиент