Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
KDDD Сортирање boxChildren е Торба,Нови Малку Пчела Анти-Изгубени Градинка Мала Торба Симпатична Цртан филм Двојно Назад 1-3 Години Момчиња GirlsyellowB5388

KDDD Сортирање boxChildren е Торба,Нови Малку Пчела Анти-Изгубени Градинка Мала Торба Симпатична Цртан филм Двојно Назад

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

[Анти-изгубени дизајн]-детски ранец со безбедноста јажето, тоа може да се обезбеди вашето бебе е безбедноста, кога ќе одат надвор на прошетка, или во преполната место; кога ќе се среќни да ги споделите вашето дете слободно да се кандидира, безбедноста јаже е отстранливи. [Ранец големина] : 28*23cm. [Прилагодливи градите рака] - На рамо, рака на ранец е прилагодлив и има градите рака дизајн за да се обезбеди вашето бебе е безбедноста и удобноста. [Голем Капацитет] - главната преграда е доволно голем за да продавница за играчки на вашето дете, закуски и дневни потреби, кои се сите треба да патуваат со вашето бебе секој ден. [Најдобар Подарок] - Секое дете сака стилски ранец со личноста и карактерот кога оди на училиште или на одмор.Овој ранец е најдобар избор за 1-3 години бебе подароци.Идеален за деца на излет кампување, планинарење, патуваат, играјќи во паркот или други активности на отворено. ♦ Големина : 28 * 23cm ♦Материјал : ЕВА, СТП ♦ Шема : Симпатична цртан филм пчела Внатрешната структура на кеса : патент торба ♦ Карактеристики : 1. Анти-изгубени смола дизајн. 2. Прилагодливи поместена рамо, рака и градите на рака. 3. Прекрасна изведба, погоден за мали деца. 4. Идеален подарок или роденденски подарок или Божиќ подарок, соодветен за момчиња и девојчиња од 1 до 3 години. 5. Дише рамо, рака дизајн го Прават рамениците подобро под стрес, олеснување на замор, и да помогне на цервикален ' рбет се водат Забелешка : За различни мерни методи, големината може да има 1-2 tolerances, кој не е голем квалитет проблем.

Спецификација

Избор на клиент