Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Душек Преносни Креветчето Baby Cot Душек, Futon Душек Бебе Кревет Новороденче Душек-S-Перница/Мал Кревет/Ватенка

Душек Преносни Креветчето Baby Cot Душек, Futon Душек Бебе Кревет Новороденче Душек-S-Перница/Мал Кревет/Ватенка

DEN 2078.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Добредојдовте на пребарувате оваа продавница твоите најдобри и wisest избор!Постојат повеќе опции на чекање за вас!Нашите Преносни Bassinet ќе биде совршен прилог на вашиот дом.Ве молиме да се чувствуваат слободни да се стави ред,ако имате било какви други прашања,само нас контакт,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Голема gift It е многу посебна и многу голема подарок за вашите бебиња,за вашите пријатели и за вашето семејство!Answer : ___________________________ NOTE : [1]ве Молиме љубезно им овозможи на 1-3cm несовпаѓање се должи на рачно мерење.Мултифункционален душек-може да се користи како душек маска, спална соба futon, дневна соба futon, мет мат, кат мат, спиење мат, шатор мат, гостин душек.Чистење : Ние секогаш препорачуваме користење на било душек покрие платно за да ја заштити душек, само делумно се чисти, а потоа воздух во некој сончев ден, или затворете ги отворените прозорци за емитуваше и сушење.Удобно материјал : високо-квалитетни материјали, мека и удобна, ова futon перница може да обезбеди удобно спиење искуство на креветот и подот.Тоа, исто така, е добро да се земе преносни futon отворено како кампување.Широко се користи : Постелнината може да биде укината и чуваат.Лесно се грижи.Целата Bassinet,рака мие со четка; машина перат внимателно и поединечно-мора да се стави во торба за перење, постави "нежна циклус", кул или млака вода кој е помал од 104 F.Кутии само треба да се сушат на сонце за 3-4 часа (Перење не се препорачува).Дозволете ни да се направи вашата соба едноставен, чист и релаксирачки.[2]Поради различни екранот, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Овој душек лесно може да се здипли за патување или за складирање.Не апсорбираат за долго време.Нашата прва цел е да ви обезбеди со крајна најдобри услуги на клиентите во светот и да те направи животот среќен клиент,продавница среќни и сигурни со нашите 5-ѕвезда гаранција за квалитет.

Спецификација

Избор на клиент