Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ZHYLing 30cm Дрвна Маса Easel за Уметник Easel Сликарство Занает Дрвени Застане за Партија Декорација Уметност Резерви

ZHYLing 30cm Дрвна Маса Easel за Уметник Easel Сликарство Занает Дрвени Застане за Партија Декорација Уметност Резерви

DEN 648.96
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направени од Дрво.Од суштинско значење за сите сликарски техники.Отпорност на корозија, не е лесно да се менуваат бојата.Не пукаат.Можете да ги користите за сликарство, или држи свадба слика, уметност рамка, реклама одбори во различни потреби.Easel е направен од високо-квалитет,кој е безбеден и еколошки пријателски, многу мала тежина, многу издржливи и можат да бидат поставени за долго време.Мулти цели easel застане.Идеална уметност easel за двете мали деца и возрасни уметници и почетници, и за внатрешна и надворешна дело или слика/рамка/одбори/платно прикажување на настани, како што е дом, училница, свадба партија, продавница, супермаркет, музеј, итн.30cm буковата Табела Easel За Уметник Easel Сликарство Занает Дрвени Застане За Партија Декорација Уметност Supplies FEATUREPractical & Foldable Made од Дрво.Од суштинско значење за сите сликарски техники.Отпорност на корозија, не е лесно да се менуваат бојата.Не пукаат.Спецификации : Име : Дрво Easel Size : 19x30cm Material : Wood Package Вклучува : 1 X Дрвени Easel(Слика рамка слика не е вклучена)Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификација

Избор на клиент