Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Јуани Висока Технологија SC542N1 Целосна Видео Фаќање Картичка Софтвер за Компресија Реално-Време на Чекање

Јуани Висока Технологија SC542N1 Целосна Видео Фаќање Картичка Софтвер за Компресија Реално-Време на Чекање

DEN 2694.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Модел SC542 N1 Max.FPS 1920×1200p@60/50fps во → 1920×1200p@60/50fps од 1920 x 1080p@60/50fps во → 1920 x 1080p@60/50fps од Снимањето на Владата на Софтвер за Компресија, во Реално-Време на Чекање Димензија 107×101.3 ( mm ) Интерфејс PCIe×1 ( Gen2 ) Видео Влез 1×HDMI, 1×DVI-I, 1×YPb Pr, 1×SDI, 1×CVBS, 1×S-Видео Прикажете Видео Формат YV12, NV12, YUY2, RGB24, RGB32 Видео СУРОВИ Податоци Резолуција 1920×1200p@60/50/30/25/24fps 1600×1200p@60/50fps 1920 x 1080p@60/50fps 1920 x 1080p@30/25/24fps 1920×1080i@60/50fps 1280 x 720p@60/50fps 1280×1024p@60fps 1280×960p@60fps 1024×768p@60fps 800×600p@60fps 640×480p@60fps 720×480p@60fps 720×576p@50fps 720×480i@60fps 720×576i@50fps за Снимање на Видео Формат H. 264 ( Софтвер За Компресија ) Снимање Видео со Резолуција 1920×1200p@60/50/30/25/24fps 1600×1200p@60/50fps 1920 x 1080p@60/50fps 1920 x 1080p@30/25/24fps 1920×1080i@60/50fps 1280 x 720p@60/50fps 1280×1024p@60fps 1280×960p@60fps 1024×768p@60fps 800×600p@60fps 640×480p@60fps 720×480p@60fps 720×576p@50fps 720×480i@60fps 720×576i@50fps Аудио Влез 1×SDI Вградени Аудио, 1×HDMI Вградени Аудио, Еден Пар на РКА Аудио Конектор ( Audio L/R Компонента Преку Кабел ) Аудио Формат, Стерео / 16-bit / 32000 ~ 48000 Hz I/O 16 Чувар V Повеќе Картички ∞ ПАКЕТИ за Поддршка на API : Direct Show, V4 L2, FFmpeg, Gstreamer Поддршка Јазик : C++, C#, .НЕТО, Visual Basic, Qt, Delphi Систем Барање OS Поддршка на Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / 10 Windows Linux 2.6.14 или Повисока ( 32-bit и 64-bit ).

Спецификација

Избор на клиент