Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MUBUY Лаптоп за Приватност Екран Заштитник 13.3 Widescreen, Анти Сина Светлина Анти-Отсјај Екран Заштитник на Филтерот за Заштита на Вашите Очи Против Сина Светлина, и Сјајо?

MUBUY Лаптоп за Приватност Екран Заштитник 13.3 Widescreen, Анти Сина Светлина Анти-Отсјај Екран Заштитник на Филтерот

DEN 429.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

☞БЛОКИРА СТРАНА ПОГЛЕД ОД >30° ОКОЛУ ВАС, Идеално решение за работа на јавни места(на авиони, метрото, аеродроми, кафуле, Библиотека, канцеларија, итн.) несакани погледи надвор од 60-степен. ☞ФИЛТЕР ДИМЕНЗИИ - ШИРИНА : 11 9/16" (294 mm), ВИСИНА : 6 1/2" (166 mm), Компатибилен со 13.3" Dell, HP, Lenvo, Acer, Samsung и други лаптоп брендови со 16 : 9 widescreen. ☞УБЛАЖУВАЊЕ на ОКО ЗАМОР И ПОМОГНАТ на ВАШИОТ РАКАВ ПОДОБРО - гениј 6-слој дизајн, нашата приватност екран заштитник 100% Блок Опасни УВ светлина и ефективно го блокира повеќето опасни HEV сина светлина од 380-495nm и Електромагнетно зрачење, да ви помогне блок електронски опасност. ☞АНТИ-ОТСЈАЈ, АНТИ ОТПЕЧАТОК СЛОЈ-за разлика од другите стакло или филм маска, нашата анти сино светло екран заштитник доаѓаат со анти-отсјај мат слој и OLEOPHOBIC СЛОЈ, ефикасно го намалуваат визуелни пречки предизвикани од силната светлина од екранот, додека во средно светло услови и блок отпечаток на екранот. ☞Се ГРИЖИ СЛОБОДЕН 180-DYAS, вие може да добиете екран заштитник*1 Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, нашите продавачот тимот за поддршка ќе им помогне на вас во времето.

Спецификација

Избор на клиент