Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Dyno-табот 4GT Мотоцикл Октански Бустер. Шест 1/4-грам Таблета Картичка, 12-Пакет. Додава до 17 Поени. Лабораторија Тестирани, Брзо Распаѓање, Секоја Таблета Третира до 4 gal/1

Dyno-табот 4GT Мотоцикл Октански Бустер. Шест 1/4-грам Таблета Картичка, 12-Пакет. Додава до 17 Поени. Лабораторија Тестирани,

DEN 1180.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Додава повеќе октански од водечките полни брендови.Лабораторија за тестирање.Побрзо забрзување.Ја елиминира удирајте го и пинг.Идеален за гроздобер мотори.Почнува да работи веднаш!Брзо Се Растопат.Лабораторија за тестирање.Се раствора целосно во 18 минути.Не превозникот течност.Типичен полни октански бустери содржи до 98% течен растворувач/превозникот течност.Безбедно да се користи.Се продава во САД и во целиот свет од 1995 година. НИ ЕПА регистрирани за on-road употреба. 100% активни состојки.Не Шише - Не Мерење - Нема Хаос.Октански Бустер во форма на таблетки.

Спецификација

Избор на клиент